Sprężarki śrubowe WAN-NK

Nasze sprężarki śrubowe charakteryzują się wysoce ekonomicznym trybem działania, wysoką niezawodnością, oraz nad wyraz wysoką żywotnością. Są one niezastąpione w przypadku konieczności ciągłej eksploatacji urządzeń w niesprzyjających, ciężkich warunkach. Wszystkie nasze agregaty z serii WAN-NK mogą z powodzeniem zostać wykorzystane przez zakłady przemysłowe różnych branż, zarówno maszynowej, drzewnej, elektronicznej, farmaceutycznej czy też spożywczej.

Dlaczego warto wybrać WAN-NK

Szeroka gama praduktów

Sprężarki śrubowe produkujemy w szerokim zakresie mocy, wynoszącym od 3 do 75 kW, dla maksymalnego ciśnienia nie przekraczającego 15 bar. Kolejnym istotnym parametrem agregatów jest wydajność która w przypadku sprężarek śrubowych WAN-NK może wynieść od 22 do 770 m3/h. Parametry te urządzenia zawdzięczają naszym wieloletnim doświadczeniu, oraz zastosowanych w nich modułów cenionych na rynku producentów, takich jak m.in. Rotorcomp, czy też Danfoss.

Nowoczesne sterowanie

Kolejnym atutem naszych urządzeń jest cyfrowy sterownik mikroprocesorowy, dzięki czemu agregat można sparować z komputerem lub sterownikiem nadrzędnym, oraz pozwala gromadzić dokładne informacje dot. pracy sprężarki które są bardzo pomocne do utrzymania agregatu w nienagannym stanie.

Niski poziom hałasu

Do budowy naszych urządzeń wykożystujemy nowoczesne rozwiązania tłumienia chałasu, oraz najwyższej jakości wibroizolatory, dzięki czemu agregaty WAN-NK można instalować bezpośrednio na podłodze bez przyotowywania fundamentu, nie wpływając na komfort pracy w pomieszczeniu.