Sprężarki śrubowe WAN-NK

Nasze sprężarki śrubowe cechuje ekonomiczny tryb działania, dostarczają sprężone powietrze dla linii technologicznych dużych zakładów przemysłowych, jak i mniejszych warsztatów – praktycznie wszystkich branż: od budowlanej poprzez maszynową, drzewną, chemiczną aż po spożywczą i farmaceutyczną.

Z powodzeniem radzą sobie z trudnymi warunkami, charakteryzują się wysoką niezawodnością oraz długą żywotnością.

Dlaczego warto wybrać WAN-NK

Szeroka gama praduktów

Sprężarki śrubowe produkujemy w szerokim zakresie mocy, wynoszącym od 3 do 75 kW, przy ciśnieniu roboczym nieprzekraczającego 15 bar. Najistotniejszym parametrem kompresorów jest ich wydajność, która w przypadku naszych sprężarek śrubowych WAN-NK wynosi od 22 do 770 m3/h. Siedemdziesiąt lat doświadczenia w branży oraz zastosowanie modułów cenionego na rynku producenta, jakim jest niemiecka firma Rotorcomp, gwarantuje wysoką sprawność oraz trwałość maszyny.

Nowoczesne sterowanie

Kolejnym atutem naszych sprężarek jest sterownik mikroprocesorowy z dużym, czytelnym wyświetlaczem oraz przyjaznym dla obsługi system komunikacji w j.polskim. Sterownik czuwa nad prawidłowymi parametrami pracy, gromadzi informacje serwisowe, umożliwia współpracę z dodatkowymi elementami instalacji oraz komputerem lub sterownikiem nadrzędnym. Dodatkowe oprogramowanie pozwala wizualizować przebieg eksploatacji na PC.

Niski poziom hałasu

Konstruktorzy, projektując obudowę, wykorzystali nowoczesne rozwiązania w zakresie tłumienia hałasu — oparte na piance poliuretanowej ze specjalnie wymodelowanymi wypustkami, która pochłania i jednocześnie rozpraszają fale dźwiękowe. Instalacja kompresora na wysokiej jakości wibroizolatorach odizolowuje maszynę od podłoża. To rozwiązanie jednocześnie eliminuje potrzebę wykonywania kosztowych fundamentów.